Heatlista 
 
  Tävling  Öamo Race VT-19    Utskriftsdatum  19 maj 2019   
  Tävlingsort  Ösmo    Utskriftstid  13:15   
  Arrangör  Ösmo Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 maj 2019         
 
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Flickor  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
99  Mira Eriksson  2013    ÖSMO SS    25m   
107  Felicia Hoffman  2011    ÖSMO SS    25m  49.15 
147  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
140  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m  34.03 
104  Linnea Glavas  2011  AA6411  ÖSMO SS    25m  25.53 
145  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m  26.49 
148  Nova Westman  2011    ÖSMO SS    25m  38.81 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  23.64 
127  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  22.84 
108  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  20.86 
126  Molly Moback  2009  AI9609  ÖSMO SS    25m  22.31 
149  Nadia Wigren  2009  AI0809  ÖSMO SS    25m  23.40 

 
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Pojkar  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
95  Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m   
93  Marcus Andrée  2008    ÖSMO SS    25m  27.02 
130  Hampus Nygren  2010  AB6310  ÖSMO SS    25m  39.57 
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
153  Renat Zaripov  2007  AT2307  ÖSMO SS    25m  25.87 
112  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  22.16 
150  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  19.66 
132  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  21.95 
91  Robin Andersson  2009  AH2909  ÖSMO SS    25m  23.78 

 
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Flickor  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
139  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  48.58 
103  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  38.83 
143  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  42.06 
115  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m   

 
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Pojkar  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
117  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m   
98  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  48.40 
168  Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    25m  28.42 
114  Mattias Kvist  2003  AB5503  ÖSMO SS    25m  28.80 
151  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m  52.10 

 
 
Gren 5, 25m Ryggsim Flickor  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
144  Tyra Tvedberg  2011    ÖSMO SS    25m   
141  Emelie Svärdsén  2012    ÖSMO SS    25m   
147  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
129  Havana Nordgren  2006    ÖSMO SS    25m   
106  Agnes Hammarwall Axner  2010    ÖSMO SS    25m   
122  Nova Luthman  2013    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
128  Meya Nissén  2011    ÖSMO SS    25m   
99  Mira Eriksson  2013    ÖSMO SS    25m  45.66 
120  Novali Lundbohm  2010    ÖSMO SS    25m  33.02 
119  Sigrid Lindfors  2012    ÖSMO SS    25m  42.50 
102  Alma Fredman  2010    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
121  Olivia Lundbohm  2008    ÖSMO SS    25m  30.93 
107  Felicia Hoffman  2011    ÖSMO SS    25m  29.37 
140  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m  27.48 
90  Ines Andersson  2011    ÖSMO SS    25m  28.42 
148  Nova Westman  2011    ÖSMO SS    25m  30.66 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
104  Linnea Glavas  2011  AA6411  ÖSMO SS    25m  26.79 
135  Cornelia Prinselaar  2008  AU8408  ÖSMO SS    25m  26.35 
96  Mino Björklund  2010  AC1810  ÖSMO SS    25m  23.48 
116  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  25.22 
92  Emelie Andrée  2011    ÖSMO SS    25m  26.35 

 
 
Gren 6, 25m Ryggsim Pojkar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
97  Artjom Bolsakovs  2007    ÖSMO SS    25m   
146  Axel Wallenlind  2012    ÖSMO SS    25m   
131  Linus Nygren  2012    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
125  Charlie Moback  2011    ÖSMO SS    25m   
94  Emil Asplund  2012    ÖSMO SS    25m  39.88 
142  Mikael Söderlindh  2010    ÖSMO SS    25m   
134  Dennis Pramgren  2009    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
100  Natheo Eriksson  2011    ÖSMO SS    25m  39.46 
130  Hampus Nygren  2010  AB6310  ÖSMO SS    25m  27.40 
118  Nils Lindfors  2009  AH3109  ÖSMO SS    25m  25.04 
110  Sixten Jörebo  2009  AE6309  ÖSMO SS    25m  25.54 
95  Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m  31.92 

 
 
Gren 7, 50m Ryggsim Flickor  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
127  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  51.77 
149  Nadia Wigren  2009  AI0809  ÖSMO SS    25m  50.37 
126  Molly Moback  2009  AI9609  ÖSMO SS    25m  50.84 
145  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m  55.66 

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
108  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  49.94 
139  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  43.07 
103  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  41.65 
143  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  42.11 
115  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  47.76 

 
 
Gren 8, 50m Ryggsim Pojkar  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
153  Renat Zaripov  2007  AT2307  ÖSMO SS    25m  58.31 
91  Robin Andersson  2009  AH2909  ÖSMO SS    25m  50.89 
93  Marcus Andrée  2008    ÖSMO SS    25m  53.45 
151  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m   

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
132  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  50.47 
117  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  49.74 
112  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  47.06 
98  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  48.66 
150  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  49.82 

 
 
Gren 9, 25m Bröstsim Flickor  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
106  Agnes Hammarwall Axner  2010    ÖSMO SS    25m   
128  Meya Nissén  2011    ÖSMO SS    25m   
133  Amanda Pramgren  2010    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
129  Havana Nordgren  2006    ÖSMO SS    25m   
102  Alma Fredman  2010    ÖSMO SS    25m   
101  Alva Evén  2013    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
99  Mira Eriksson  2013    ÖSMO SS    25m   
90  Ines Andersson  2011    ÖSMO SS    25m  39.09 
120  Novali Lundbohm  2010    ÖSMO SS    25m  33.26 
92  Emelie Andrée  2011    ÖSMO SS    25m  35.33 
107  Felicia Hoffman  2011    ÖSMO SS    25m  50.32 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
121  Olivia Lundbohm  2008    ÖSMO SS    25m  31.89 
140  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m  29.30 
104  Linnea Glavas  2011  AA6411  ÖSMO SS    25m  26.55 
148  Nova Westman  2011    ÖSMO SS    25m  28.78 
96  Mino Björklund  2010  AC1810  ÖSMO SS    25m  30.43 

 
 
Gren 10, 25m Bröstsim Pojkar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
125  Charlie Moback  2011    ÖSMO SS    25m   
146  Axel Wallenlind  2012    ÖSMO SS    25m   
142  Mikael Söderlindh  2010    ÖSMO SS    25m   
134  Dennis Pramgren  2009    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
97  Artjom Bolsakovs  2007    ÖSMO SS    25m   
124  Leon Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m   
94  Emil Asplund  2012    ÖSMO SS    25m  41.57 
100  Natheo Eriksson  2011    ÖSMO SS    25m  49.09 
123  Alexander Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
136  Maximiliam Prinselaar  2010    ÖSMO SS    25m  41.18 
110  Sixten Jörebo  2009  AE6309  ÖSMO SS    25m  33.04 
130  Hampus Nygren  2010  AB6310  ÖSMO SS    25m  31.38 
95  Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m  31.40 
118  Nils Lindfors  2009  AH3109  ÖSMO SS    25m  34.09 

 
 
Gren 11, 50m Bröstsim Flickor  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
147  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m   
145  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m  1:02.36 
135  Cornelia Prinselaar  2008  AU8408  ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
116  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  55.82 
149  Nadia Wigren  2009  AI0809  ÖSMO SS    25m  53.38 
126  Molly Moback  2009  AI9609  ÖSMO SS    25m  53.90 
127  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  59.85 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
108  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  52.98 
103  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  44.23 
139  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  42.14 
143  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  43.82 
115  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  52.61 

 
 
Gren 12, 50m Bröstsim Pojkar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
151  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m  1:04.04 
112  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  55.93 
93  Marcus Andrée  2008    ÖSMO SS    25m  1:00.01 
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
150  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  54.54 
91  Robin Andersson  2009  AH2909  ÖSMO SS    25m  51.68 
132  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  53.44 
153  Renat Zaripov  2007  AT2307  ÖSMO SS    25m  55.09 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
98  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  51.60 
173  Jonathan Runsten  2005  AS8505  ÖSMO SS    25m  42.99 
163  Max Claesson  2004  AB1904  ÖSMO SS    25m  35.24 
113  Jonas Kvist  2006  AD0706  ÖSMO SS    25m  37.35 
117  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  49.85 

 
 
Gren 13, 25m Frisim Flickor  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
101  Alva Evén  2013    ÖSMO SS    25m   
129  Havana Nordgren  2006    ÖSMO SS    25m   
137  Sophie Qvarsell  2011    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
122  Nova Luthman  2013    ÖSMO SS    25m   
106  Agnes Hammarwall Axner  2010    ÖSMO SS    25m   
102  Alma Fredman  2010    ÖSMO SS    25m   
141  Emelie Svärdsén  2012    ÖSMO SS    25m   
119  Sigrid Lindfors  2012    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
99  Mira Eriksson  2013    ÖSMO SS    25m  50.89 
107  Felicia Hoffman  2011    ÖSMO SS    25m  38.39 
121  Olivia Lundbohm  2008    ÖSMO SS    25m  31.58 
90  Ines Andersson  2011    ÖSMO SS    25m  35.17 
109  Eira Jörebo  2012    ÖSMO SS    25m  40.56 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
148  Nova Westman  2011    ÖSMO SS    25m  28.62 
96  Mino Björklund  2010  AC1810  ÖSMO SS    25m  25.20 
135  Cornelia Prinselaar  2008  AU8408  ÖSMO SS    25m  21.07 
104  Linnea Glavas  2011  AA6411  ÖSMO SS    25m  21.68 
140  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m  25.29 

 
 
Gren 14, 25m Frisim Pojkar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
123  Alexander Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m   
142  Mikael Söderlindh  2010    ÖSMO SS    25m   
134  Dennis Pramgren  2009    ÖSMO SS    25m   
146  Axel Wallenlind  2012    ÖSMO SS    25m   
97  Artjom Bolsakovs  2007    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
125  Charlie Moback  2011    ÖSMO SS    25m   
100  Natheo Eriksson  2011    ÖSMO SS    25m  54.05 
94  Emil Asplund  2012    ÖSMO SS    25m  40.46 
131  Linus Nygren  2012    ÖSMO SS    25m  45.14 
124  Leon Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
136  Maximiliam Prinselaar  2010    ÖSMO SS    25m  26.83 
118  Nils Lindfors  2009  AH3109  ÖSMO SS    25m  22.53 
130  Hampus Nygren  2010  AB6310  ÖSMO SS    25m  21.74 
110  Sixten Jörebo  2009  AE6309  ÖSMO SS    25m  22.19 
95  Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m  26.19 

 
 
Gren 15, 50m Frisim Flickor  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
145  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m   
149  Nadia Wigren  2009  AI0809  ÖSMO SS    25m  47.24 
147  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
127  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  45.50 
126  Molly Moback  2009  AI9609  ÖSMO SS    25m  43.20 
108  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  44.28 
               

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
116  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  42.25 
139  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  37.37 
103  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  33.69 
143  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  34.35 
115  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  38.27 

 
 
Gren 16, 50m Frisim Pojkar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
150  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  42.61 
153  Renat Zaripov  2007  AT2307  ÖSMO SS    25m  40.80 
91  Robin Andersson  2009  AH2909  ÖSMO SS    25m  42.42 
93  Marcus Andrée  2008    ÖSMO SS    25m  52.25 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m  40.42 
132  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  39.03 
98  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  37.27 
117  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  38.82 
112  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  40.01 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
173  Jonathan Runsten  2005  AS8505  ÖSMO SS    25m  33.77 
168  Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    25m  28.17 
114  Mattias Kvist  2003  AB5503  ÖSMO SS    25m  24.79 
163  Max Claesson  2004  AB1904  ÖSMO SS    25m  27.94 
113  Jonas Kvist  2006  AD0706  ÖSMO SS    25m  29.65 

 
 
Gren 17, 100m Medley Flickor  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
149  Nadia Wigren  2009  AI0809  ÖSMO SS    25m   
145  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m   
147  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
127  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  1:58.82 
108  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  1:53.28 
116  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  1:57.20 
140  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
126  Molly Moback  2009  AI9609  ÖSMO SS    25m  1:48.48 
139  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  1:33.80 
103  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  1:26.24 
143  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  1:27.74 
115  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  1:45.75 

 
 
Gren 18, 100m Medley Pojkar  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
153  Renat Zaripov  2007  AT2307  ÖSMO SS    25m   
112  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  2:00.21 
151  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
91  Robin Andersson  2009  AH2909  ÖSMO SS    25m  1:55.20 
132  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  1:49.88 
98  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  1:37.88 
150  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  1:43.26 
117  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  1:52.15 

 
 
Gren 19, Familjelagkapp 3x25m  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
169  Familjen Wigren    ÖSMO SS    25m   
165  Lag Vita Hajarna    ÖSMO SS    25m   
171  Familjen Rosborg    ÖSMO SS    25m   
159  Familjen Jörebo    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
158  Familjen Hoffman    ÖSMO SS    25m   
156  Familjen Fredman    ÖSMO SS    25m   
161  Familjen Mira Eriksson    ÖSMO SS    25m   
170  Familjen Lia    ÖSMO SS    25m   
155  Familjen Andersson    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
157  Familjen Glavson    ÖSMO SS    25m   
166  Familjen Köster    ÖSMO SS    25m  56.00 
160  Familjen Kvist    ÖSMO SS    25m  45.00 
164  Familjen Oscarsson    ÖSMO SS    25m  55.00 
167  Team Rock    ÖSMO SS    25m  58.00 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 maj 2019 
Licensierad till: Ösmo Simsällskap  Utskriftstid  13:15