Heatlista 
 
  Tävling  Öamo Race VT-18    Utskriftsdatum  20 maj 2018   
  Tävlingsort  Ösmo    Utskriftstid  17:06   
  Arrangör  Ösmo Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 maj 2018         
 
 
 
Gren 1, 25m Fjärilsim Flickor  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
11  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m   
33  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  28.90 
43  Molly Moback  2009    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
44  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  26.73 
22  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  24.40 
32  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  24.84 
               

 
 
Gren 2, 25m Fjärilsim Pojkar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
74  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m   
46  Felix Ohnback  2008    ÖSMO SS    25m  33.49 
Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
71  Nils Zander  2008  AD2108  ÖSMO SS    25m  29.45 
35  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  25.07 
34  Sven Köster  2007  AH5107  ÖSMO SS    25m  27.39 
               

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
67  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m  24.70 
12  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  22.23 
66  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  20.63 
56  Jonathan Runsten  2005  AS8505  ÖSMO SS    25m  21.21 
47  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  22.80 

 
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Flickor  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
36  Alva Lindberg  2008  AF6608  ÖSMO SS    25m   
19  Saga Gustavsson  2008  AD9408  ÖSMO SS    25m  1:08.00 
53  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  1:01.06 
58  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  45.94 
61  Meja Thunvall  2006  AG9206  ÖSMO SS    25m  36.30 
72  Agnes Öhman  2006  AG2406  ÖSMO SS    25m  39.89 
16  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  51.10 

 
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Pojkar  Finaler (1) 
Heat 1 (1) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
76  Daniel Oscarsson  1972    ÖSMO SS    25m   
31  Mattias Kvist  2003  AB5503  ÖSMO SS    25m  28.80 
Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    50m  30.28 
               

 
 
Gren 5, 25m Ryggsim Flickor  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  Freja Zachrisson  2011    ÖSMO SS    25m   
52  Lova Rasmusen  2008    ÖSMO SS    25m   
17  Linnea Glavas  2011    ÖSMO SS    25m  40.80 
81  Elsa Öhman  2010    ÖSMO SS    25m  41.80 
21  Felicia Hoffman  2011    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Ines Andersson  2011    ÖSMO SS    25m  40.05 
63  Emma Wallén  2008    ÖSMO SS    25m  37.85 
73  Hilda Öhman  2010    ÖSMO SS    25m  36.56 
10  Saga Ekenstierna  2009    ÖSMO SS    25m  36.73 
Emelie Andrée  2011    ÖSMO SS    25m  38.83 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
65  Nadja Wigren  2009    ÖSMO SS    25m  34.00 
49  Cornelia Prinselaar  2008    ÖSMO SS    25m  33.53 
24  Molly Isaksson Lönnqvist  2010    ÖSMO SS    25m  33.17 
20  Agnes Hammarwall Axner  2010    ÖSMO SS    25m  33.31 
15  Elly Fahlén  2010    ÖSMO SS    25m  33.59 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
57  Celine Salander  2008    ÖSMO SS    25m  32.92 
62  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m  30.73 
Mino Björklund  2010  AC1810  ÖSMO SS    25m  28.60 
43  Molly Moback  2009    ÖSMO SS    25m  30.70 
54  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m  31.29 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
33  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  28.37 
44  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  26.51 
22  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  25.93 
11  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m  26.13 
48  Erika Pasanen  2007    ÖSMO SS    25m  28.23 

 
 
Gren 6, 25m Ryggsim Pojkar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
27  Edvin Kruse  2011    ÖSMO SS    25m   
Marcus Andrée  2008    ÖSMO SS    25m   
26  Gösta Karlsson  2010    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
23  Theodore Ingemansson  2009    ÖSMO SS    25m   
37  Nils Lindfors  2009    ÖSMO SS    25m   
28  Linus Kvarnström  2011    ÖSMO SS    25m   
42  Charlie Moback  2011    ÖSMO SS    25m   
Robin Andersson  2009    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Anton Evén  2010    ÖSMO SS    25m   
13  Natheo Eriksson  2011    ÖSMO SS    25m  45.47 
45  Hampus Nygren  2010    ÖSMO SS    25m  36.16 
50  Maximiliam Prinselaar  2010    ÖSMO SS    25m  41.70 
38  Vilmer Lundin Hellkvist  2008    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m  32.49 
47  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  26.69 
74  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  23.45 
66  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  25.56 
46  Felix Ohnback  2008    ÖSMO SS    25m  32.19 

 
 
Gren 7, 50m Ryggsim Flickor  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
19  Saga Gustavsson  2008  AD9408  ÖSMO SS    25m  51.25 
36  Alva Lindberg  2008  AF6608  ÖSMO SS    25m  48.50 
32  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  50.83 
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
58  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  46.81 
16  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  45.78 
53  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  45.87 
60  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  48.14 

 
 
Gren 8, 50m Ryggsim Pojkar  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
71  Nils Zander  2008  AD2108  ÖSMO SS    25m   
34  Sven Köster  2007  AH5107  ÖSMO SS    25m  53.63 
67  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m  1:04.77 
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
35  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  52.86 
56  Jonathan Runsten  2005  AS8505  ÖSMO SS    25m  43.53 
31  Mattias Kvist  2003  AB5503  ÖSMO SS    25m  30.06 
Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    50m  39.27 
12  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  50.12 

 
 
Gren 9, 25m Bröstsim Flickor  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
69  Freja Zachrisson  2011    ÖSMO SS    25m   
21  Felicia Hoffman  2011    ÖSMO SS    25m   
73  Hilda Öhman  2010    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
15  Elly Fahlén  2010    ÖSMO SS    25m   
52  Lova Rasmusen  2008    ÖSMO SS    25m   
20  Agnes Hammarwall Axner  2010    ÖSMO SS    25m  52.13 
Emelie Andrée  2011    ÖSMO SS    25m  55.77 
57  Celine Salander  2008    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Ines Andersson  2011    ÖSMO SS    25m  51.98 
63  Emma Wallén  2008    ÖSMO SS    25m  38.80 
24  Molly Isaksson Lönnqvist  2010    ÖSMO SS    25m  37.43 
54  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m  38.76 
10  Saga Ekenstierna  2009    ÖSMO SS    25m  42.37 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Mino Björklund  2010  AC1810  ÖSMO SS    25m  37.39 
17  Linnea Glavas  2011    ÖSMO SS    25m  33.50 
11  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m  31.41 
48  Erika Pasanen  2007    ÖSMO SS    25m  32.13 
43  Molly Moback  2009    ÖSMO SS    25m  36.40 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
65  Nadja Wigren  2009    ÖSMO SS    25m  31.10 
62  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m  29.79 
22  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  29.04 
49  Cornelia Prinselaar  2008    ÖSMO SS    25m  29.75 
44  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  30.24 

 
 
Gren 10, 25m Bröstsim Pojkar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
Marcus Andrée  2008    ÖSMO SS    25m   
27  Edvin Kruse  2011    ÖSMO SS    25m   
23  Theodore Ingemansson  2009    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
Robin Andersson  2009    ÖSMO SS    25m   
37  Nils Lindfors  2009    ÖSMO SS    25m   
38  Vilmer Lundin Hellkvist  2008    ÖSMO SS    25m   
14  Anton Evén  2010    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
50  Maximiliam Prinselaar  2010    ÖSMO SS    25m  57.23 
Artjom Bolsakovs  2007    ÖSMO SS    25m  34.49 
41  Leon Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m  32.20 
40  Alexander Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m  32.30 
45  Hampus Nygren  2010    ÖSMO SS    25m  43.00 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m  32.13 
46  Felix Ohnback  2008    ÖSMO SS    25m  27.48 
47  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  25.42 
66  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  27.14 
74  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  30.35 

 
 
Gren 11, 50m Bröstsim Flickor  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
33  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m   
36  Alva Lindberg  2008  AF6608  ÖSMO SS    25m  54.23 
32  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  56.73 
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
58  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  53.94 
16  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  48.04 
60  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  47.45 
53  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  47.46 
19  Saga Gustavsson  2008  AD9408  ÖSMO SS    25m  52.51 

 
 
Gren 12, 50m Bröstsim Pojkar  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
67  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m   
34  Sven Köster  2007  AH5107  ÖSMO SS    25m  1:02.08 
35  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  1:04.86 
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  59.58 
56  Jonathan Runsten  2005  AS8505  ÖSMO SS    25m  50.86 
30  Jonas Kvist  2006  AD0706  ÖSMO SS    25m  43.04 
Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    50m  44.54 
71  Nils Zander  2008  AD2108  ÖSMO SS    25m  58.37 

 
 
Gren 13, 25m Frisim Flickor  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
73  Hilda Öhman  2010    ÖSMO SS    25m   
52  Lova Rasmusen  2008    ÖSMO SS    25m   
15  Elly Fahlén  2010    ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
24  Molly Isaksson Lönnqvist  2010    ÖSMO SS    25m   
63  Emma Wallén  2008    ÖSMO SS    25m  41.80 
20  Agnes Hammarwall Axner  2010    ÖSMO SS    25m  34.55 
54  Emilia Rosborg  2011  AA7411  ÖSMO SS    25m  37.90 
57  Celine Salander  2008    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
17  Linnea Glavas  2011    ÖSMO SS    25m  32.80 
65  Nadja Wigren  2009    ÖSMO SS    25m  30.90 
Mino Björklund  2010  AC1810  ÖSMO SS    25m  28.77 
43  Molly Moback  2009    ÖSMO SS    25m  30.40 
10  Saga Ekenstierna  2009    ÖSMO SS    25m  32.59 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
11  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m  27.97 
22  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m  24.17 
44  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  22.94 
49  Cornelia Prinselaar  2008    ÖSMO SS    25m  24.03 
62  Tindra Vahermägi  2006    ÖSMO SS    25m  25.86 

 
 
Gren 14, 25m Frisim Pojkar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    25m   
26  Gösta Karlsson  2010    ÖSMO SS    25m   
27  Edvin Kruse  2011    ÖSMO SS    25m   
14  Anton Evén  2010    ÖSMO SS    25m   
Marcus Andrée  2008    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
37  Nils Lindfors  2009    ÖSMO SS    25m   
Robin Andersson  2009    ÖSMO SS    25m   
13  Natheo Eriksson  2011    ÖSMO SS    25m  54.44 
38  Vilmer Lundin Hellkvist  2008    ÖSMO SS    25m   
23  Theodore Ingemansson  2009    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
50  Maximiliam Prinselaar  2010    ÖSMO SS    25m  49.91 
40  Alexander Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m  29.10 
41  Leon Lövgren  2007    ÖSMO SS    25m  28.30 
Theo Aster  2009  AE5309  ÖSMO SS    25m  28.33 
Artjom Bolsakovs  2007    ÖSMO SS    25m  33.39 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
45  Hampus Nygren  2010    ÖSMO SS    25m  27.64 
74  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m  22.15 
66  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  19.83 
47  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  21.14 
46  Felix Ohnback  2008    ÖSMO SS    25m  26.19 

 
 
Gren 15, 50m Frisim Flickor  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
33  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m  50.26 
19  Saga Gustavsson  2008  AD9408  ÖSMO SS    25m  41.99 
32  Ida Källman  2006  BE5206  ÖSMO SS    25m  47.08 
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
36  Alva Lindberg  2008  AF6608  ÖSMO SS    25m  41.46 
58  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  38.78 
53  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  40.93 
               

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  38.65 
72  Agnes Öhman  2006  AG2406  ÖSMO SS    25m  34.03 
61  Meja Thunvall  2006  AG9206  ÖSMO SS    25m  32.03 
64  Freja Vesterlund  2006  AA7606  ÖSMO SS    25m  32.43 
16  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  37.09 

 
 
Gren 16, 50m Frisim Pojkar  Finaler (2) 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
71  Nils Zander  2008  AD2108  ÖSMO SS    25m  48.38 
12  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  42.87 
35  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  44.63 
67  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m  49.27 

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Sven Köster  2007  AH5107  ÖSMO SS    25m  42.44 
30  Jonas Kvist  2006  AD0706  ÖSMO SS    25m  33.77 
31  Mattias Kvist  2003  AB5503  ÖSMO SS    25m  25.86 
Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    25m  28.95 
56  Jonathan Runsten  2005  AS8505  ÖSMO SS    25m  38.79 

 
 
Gren 17, 100m Medley Flickor  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
33  Clara Köster  2008  AN7208  ÖSMO SS    25m   
11  Moa Elmström Vestin  2006    ÖSMO SS    25m   
22  Hanna Holmström  2009  AD4209  ÖSMO SS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
36  Alva Lindberg  2008  AF6608  ÖSMO SS    25m  1:52.81 
53  Amanda Rosborg  2008  AH1208  ÖSMO SS    25m  1:43.96 
19  Saga Gustavsson  2008  AD9408  ÖSMO SS    25m  1:49.12 
44  Ebba Månsson  2009  AD5209  ÖSMO SS    25m  2:14.58 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
58  Leah Sandelius  2007  AL8207  ÖSMO SS    25m  1:43.17 
16  Audrey Glavas  2008  AD8408  ÖSMO SS    25m  1:37.98 
64  Freja Vesterlund  2006  AA7606  ÖSMO SS    25m  1:23.57 
72  Agnes Öhman  2006  AG2406  ÖSMO SS    25m  1:27.42 
60  Lina Thunvall  2008  AG0808  ÖSMO SS    25m  1:41.22 

 
 
Gren 18, 100m Medley Pojkar  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
74  Andreas Kvist  2009  AE7309  ÖSMO SS    25m   
35  Emanuel Liljestedt  2008  AD6108  ÖSMO SS    25m  2:08.89 
67  Jayzon von Gyllenpalm  2008  AD7108  ÖSMO SS    25m  2:22.33 
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
71  Nils Zander  2008  AD2108  ÖSMO SS    25m  2:06.73 
66  Jayqe von Gyllenpalm  2009  AA3909  ÖSMO SS    25m  2:00.47 
47  Martin Oskarsson  2009  AA2909  ÖSMO SS    25m  2:02.50 
34  Sven Köster  2007  AH5107  ÖSMO SS    25m  2:07.04 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Adrian Eriksson  2008  AG3508  ÖSMO SS    25m  1:57.26 
30  Jonas Kvist  2006  AD0706  ÖSMO SS    25m  1:27.46 
31  Mattias Kvist  2003  AB5503  ÖSMO SS    25m  1:03.73 
Michael Andrée  2004  AX7904  ÖSMO SS    25m  1:17.31 
56  Jonathan Runsten  2005  AS8505  ÖSMO SS    25m  1:44.45 

 
 
Gren 19, Familjelagkapp 3x25m  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
80  Familjen Thunvall    ÖSMO SS    25m   
83  Team Fortenite    ÖSMO SS    25m   
84  Team Pizza Slice    ÖSMO SS    25m   
79  Familjen Lindberg    ÖSMO SS    25m   
55  Familjen Rosborg    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
               
               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
82  Fam Gustafsson & Fajers    ÖSMO SS    25m   
68  Familjen Zachrisson    ÖSMO SS    25m   
78  Familjen Köster    ÖSMO SS    25m   
86  Team Prinselaar    ÖSMO SS    25m   
18  Familjen Glavson    ÖSMO SS    25m   

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
89  Fam Eriksson    ÖSMO SS    25m   
85  Fam Andrée    ÖSMO SS    25m   
87  Team Mlf    ÖSMO SS    25m   
29  Familjen Kvist    ÖSMO SS    25m   
59  Familjen Seger    ÖSMO SS    25m   

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  20 maj 2018 
Licensierad till: Ösmo Simsällskap  Utskriftstid  17:06